KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808307
nr 1480 8307
Oidentifierad konstnär. Skärgårdslandskap, ej signerad. Olja på duk, 30x50 cm, yttermått inklusive ram: 43x63 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:12:53
30/7 09:13:16